Pzt-Cum 09:00-22:00, Cmt-Pzr: 09:00-23:00
Rezervasyon : 0380 611 43 69 | info@mustafaninyeri.com.tr

Hakkımızda

  • Hakkımızda
  • Hakkımızda
  • Hakkımızda
  • Hakkımızda

1993 yılında Mustafa’nın Yeri adıyla hizmet vermeye başlayan restaurantımız, kaliteli hizmeti ve taptaze ürünleriyle sizlere Karadeniz'in incisi Akçakoca'da balığın en lezzetli halini sunuyor.

Firmamız 1993 yılında Mustafa’nın Yeri adıyla Balık ve Su Ürünleri komisyonculuğu ile ticaret hayatı başladı.

Başladığımız yıl itibari ile balıkçılık sektöründe; deniz ürünlerinin tamamını, perakende ve toptan olarak satış ve nakliyesinde faaliyet gösterdik. 10 yıl süren bu süre zarfında Akçakoca’dan temin ettiğimiz balık ve su ürünlerini Türkiye’nin birçok iline temin etmiş bulunmaktayız.


2003 yılı itibariyle faaliyet gösterdiğimiz bu sektöre Mustafa'nın Yeri Balıkevi adı altında içkisiz balık lokantası ile devam etmeye karar verdik. Başladığımız ilk gündeki özveri, çaba ve kalite anlayışıyla; 2003 yılında 3 masa 12 kişi kapasiteli, 3 personel (aileden), 18 metrekarelik bir alanda başladığımız faaliyetimiz; 2014 yılı itibariyle 100 kişi kapalı, 120 kişi açık alan olmak üzere 220 kişi kapasiteli, 9 adet personeli ile sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duymaktadır.


Ayrıca işletmemizde her Cuma akşamı canlı fasıl eşliğinde içkisizde eğlenilebileceğini müşterilerimize sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.


Batı Karadeniz Bölgesinin en iddialı kahvaltısını her sabah 15 soğuk 5 sıcak olmak üzere sizlere sunduğumuzu da belirtmek isteriz.


Geride kalan yılları saymadan; ilk günkü heyecanımız ve kalite anlayışımız ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için tüm çabamızla çalışmaya devam etmeye kararlıyız.

Mustafa'nın Yeri Farkı

Modern ve geleneksel servis anlayışımızla yüksek kalitede deniz ürünlerini oltanın ucundan sofranıza ulaştırıyoruz.

Taze & Lezzetli

Balıklarımızı günlük taze ve canlı bir şekilde temin etmekteyiz.

Kalite

Yüksek kalitede deniz ürünlerini oltanın ucundan sofranıza ulaştırıyoruz.

Güleryüz

Deneyimli kadromuzla sizleri ağırlamak ve hizmet etmekten mutluluk duymaktayız.

Restaurantımızdan Görüntüler

Akcakoca'da denize sıfır, eşsiz manzarasıyla Karadeniz kıyısında oturarak Balık keyfi yapmak için mükemmel bir ortam.